Fakturowanie i księgowość online

Fakturowanie i księgowość online

Przy pomocy naszego systemu Samodzielnej Księgowości Internetowej wystawisz faktury (lub rachunki), dokonasz ewidencji dokumentów kosztowych i środków trwałych, uzyskując dzięki temu automatycznie wyliczone wartości zaliczek na podatek dochodowy i podatek VAT oraz gotowe do wydruku wszelkie niezbędne deklaracje i zestawienia.


System jest dedykowany i stworzony dla osób prowadzących niewielką działalność gospodarczą, rozliczających się przy pomocy książki przychodów i rozchodów (progresywnie lub liniowo) lub ewidencji przychodów. Obsługuje zarówno płatników VAT jak i osoby nie będące płatnikami VAT. Umożliwia miesięczne lub kwartalne rozliczanie zaliczek na podatek dochodowy i podatek VAT. System obsługuje również wszystkie zagadnienia tzw. "samozatrudnienia".


Ponadto system jest wzbogacony o szereg pomocniczych funkcjonalności, w szczególności jest wyposażony w system automatycznych alertów które pomagają nam w terminie wywiązać się ze zobowiązań podatkowych. Ponadto pozwala na archiwizację dokumentów, prowadzenie bazy kontrahentów. Posiada także prosty system zleceń, który w połączeniu z pozostałymi funkcjonalnościami tworzy nam moduł mikro-CRM usprawniający funkcjonowanie naszej działalności.

SZYBKI KONTAKT
tel.: 606 405 680
email: bok@future-soft.pl
magento moduły System efaktura Integracja ecommerce System agencji nieruchomości