Moduły Magento

Pozostałe moduły i aplikacje

moduły magento

Pozostałe systemy i moduły

  • moduły aukcyjne: Allegro, ...
  • moduły kurierskie: DPD, inPost, ...
  • moduły płatności
  • moduły zarządzania
  • moduły wysyłkowe
  • moduły handlowe
  • integracje

Opis:

Modułów, które wykonaliśmy jest bardzo dużo, zachęcamy do zapoznania się z nimi na stronach naszych sklepów. Moduły są sprzedawane na zasadzie licencji. Standardowe licencje są licencjami rocznymi. W dziale promocji można zakupić licencje z innym terminem i ciekawymi zniżkami. Licencje są wydawane na każdą domenę z osobna.

Nie chwaląc się jesteśmy jednym z większych prodecntów modułów eCommerce w kraju. Wciąż poszerzamy listę naszych produktów i ciągle aktualizujemy je o zmiany zachodzace na rynku. Reagujemy równiez na problemy naszych klientów. Doradzam, sprawdzamy i instalujemy nasze rozwiązania. Zawsze jestesmy w kontakcie i dobrych relacjach. Szczególny nacisk kładziemy na to by nasi klienci byli zadowoleni i budowali z nami silne relacje.

Poza modułami Magento, towrzymy także sklepy internetowe od zera. Integrujemy je z systemami klienta tak by skrócić drogę każdego procesu a co za tym idzie koszty obsługi magazynu, wysyłek, sprzedaży, reklamacji itd.. Mamy za sobą wiele wdrożeń z których nasi Klienci są bardzo zadowoleni. Ich sukces przekłada się wprostproporcjinalnie na nasz sukces. A zbudowana relacja sprzyja ciągłemu realizacji nowych zleceń i support.

Nie chwaląc się posiadamy doświadczenie w zakresie przyspieszania silnika Magento. Mamy swoje rozwiązania, które powodują iż Magento działa szybciej i wydajniej. Wiąże się to z pewnymi kosztami sprzetowymi i konfiguracynymi serwera. Nie mniej koszt do wzrostu efektywności jest znikomy i poijalny. Klienci w skelepie pozostawiają więcej konwersji i chętniej wracają do sklepu.

Jeśli masz pomysł na swój własny biznes lub chcesz rozwiajać już istniejącą platformę sprzedażową? Zapraszamy do kontaktu! Poznaj wycenę swojego pomysłu już dziś ;).

SZYBKI KONTAKT
tel.: 606 405 680
email: bok@future-soft.pl
magento moduły System efaktura Integracja ecommerce System agencji nieruchomości