System eCommerce osBroker.com dla branży usług kurierskich

Profesjonalny system dla brokera usług kurierskich lub kuriera z modułami ecommerce.

system dla brokerów i kurierów

Lista funkcji

 • Panel obsługi dla Brokera
 • Panel obsługi dla Klienta
 • Zarządzanie wysyłkami
 • Integracje ecommerce
 • Integracja Allegro & eBay
 • System zgłoszeń

osBroker to najnowszy produkt firmy Future-Soft Sp. z o.o., skierowany do brokerów usług kurierskich. Przede wszystkim jest to narzędzie innowacyjne - umożliwiające integrację usług brokerów kurierskich z dowolną liczbą e-sklepów obsługiwanych przez wiodące systemy e-commerce, bez potrzeby tworzenia przez kuriera kilkunastu oddzielnych modułów dedykowanych dla każdego systemu e-commerce z osobna. Wystarczy wdrożyć nasze rozwiązanie!

Na czym to polega?

Firma brokerska otrzymuje dostęp do Aplikacji osBroker, dzięki czemu ma możliwość integracji z wieloma sklepami internetowymi stworzonymi w oparciu o wiodące systemy e-commerce. Aby dokonać integracji wystarczy, że administrator e-sklepu pobierze, a następnie zainstaluje i skonfiguruje moduł udostępniony brokerowi w ramach licencji. Po wykonaniu tych czynności właściciel sklepu internetowego ma pełny dostęp do funkcjonalności obsługiwanych przez osBroker. A co najwazniejsze zarządza etykietami w swoim systemie sklepowym.

Sposób działania Aplikacji jest prosty

Klienci brokera posiadający e-sklepy, łączą się wtyczkami/modułami z naszą Aplikacją. Aplikacja przesyła dane wysyłki poprzez API do systemu brokera. Następnie system brokera zwraca list przewozowy, który przez API trafia do naszej Aplikacji i z powrotem do e-sklepu. Dzięki temu jego użytkownik może wydrukować etykietę. Takie rozwiązanie sprawia, że broker pracuje cały czas na aktualnie posiadanym systemie, bez potrzeby zmieniania systemu lub domeny. Jednocześnie poszerza swoje możliwości o rynek e-commerce.

Dlaczego warto skorzystać?

Największą zaletą osBroker jest dostęp do całej palety wtyczek, których liczba stale rośnie. To zapewnia nieprzerwany wzrost konkurencyjności, możliwość zdobycia nowego rynku i większej liczby klientów. osBroker jest rozwiązaniem pozwalającym nie tylko znacznie ograniczyć koszty, ale także wyraźnie zwiększyć zyski poprzez dostęp do wszystkich e-sklepów, niezależnie od systemu.

Korzyści:

 • Dostęp do integracji z całą paletą systemów e-commerce, m.in. Magento, PrestaShop, VirtueMart, ZenCart, OpenCart, osCommerce, WooCommerce, Shoper i liczba ich stale rośnie.
 • Dostęp do integracji ze sprzedawcami na Allegro.pl i eBay.pl. Integracje z portalami aukcyjnymi dają możliwość poszerzenia grupy klientów.
 • Znaczna redukcja kosztów i oszczędność czasu. Broker otrzymuje gotowe wtyczki pozwalające na integrację ze swoimi klientami bez potrzeby tworzenia i późniejszego utrzymywania dedykowanych modułów do każdego systemu z osobna.
 • Utrzymanie funkcjonalności i dostosowywanie do stale zmieniającego się środowiska pracy Systemu, to nasze zadanie. Dzięki temu broker i jego klient mogą zajmować się swoją pracą, będąc zawsze pewnym, że osBroker jest dostosowany do najnowszych rozwiązań.
 • Dostęp do znacznie większej liczby klientów. Dzięki Systemowi, broker ma możliwość świadczenia usług dla wszystkich e-sklepów opartych o systemy e-commerce, do których osBroker posiada wtyczki.
 • Dostęp do nowego, prężnie rozwijającego się rynku, to dostęp do nowych klientów ale także możliwość wystawiania się na targach e-commerce.

Co zyskują Twoi klienci?

 • Darmową integracja z Brokerem. Klient nie ponosi kosztów zakupu modułu, nie wykupuje abonamentu.
 • Prosty i wygodny sposób generowania wysyłek za pomocą kilku kliknięć, pozwoli oszczędzić czas. Cały proces obsługiwany jest z panelu sklepu, bez potrzeby wchodzenia na strony kurierów, brokerów czy aplikacji.
 • Wygoda dla klientów sprzedających na portalach aukcyjnych. Klient korzystający z serwisów aukcyjnych ma możliwość integracji z brokerem i obsługi etykiet za pomocą przyjaznego panelu użytkownika.
SZYBKI KONTAKT
tel.: 606 405 680
email: bok@future-soft.pl
magento moduły System efaktura Integracja ecommerce System agencji nieruchomości