Referencje

Oryginaly referencji do wglądu w naszej siedzibie


Referencje dla FUTURE-SOFT SP. Z O.O. W związku z dynamicznym rozwojem firmy podjęta została decyzja o zastąpieniu dotychczas wykorzystywanego oprogramowania - bardziej funkcjonalnym. Po prezentacji możliwości, umiejętności firmy FUTURE-SOFT SP. Z O.O. bez najmniejszego zastanowienia dokonaliśmy podpisania umowy na wykonanie indywidualnego systemu integracji. Aplikacja w całości została wykonana na bardzo wysokim poziomie czego dowodem jest starannie przygotowana dokumentacja techniczna oraz opisowa dla użytkowa końcowego. Poleca FUTURE-SOFT SP. Z O.O. jako godnego partnera w biznesie.

Firma FUTURE-SOFT Sp. z o.o. wykonała i wykonuje w dalszym ciągu szereg zleceń na realizacje dedykowanych rozwiązań IT. Usługi firmy zrealizowane do dnia dzisiejszego obejmowały: Analizę potrzeb na potrzeby budowy dedykowanego systemu, Współtworzenie nowego portalu. Pracownicy firmy wykazali należytą staranność w realizacji powierzonych zadań oraz reprezentowali wysoki poziom merytoryczny w wymaganych obszarach. Biorąc pod uwagę powyższe polecam firmę FUTURE-SOFT Sp. z o.o. jako wysokiej jakości partnera w tworzeniu rozwiązań informatycznych.

Współpracujemy z firmą FUTURE-SOFT SP. Z O.O. od 2013 roku i możemy polecić ją jako solidnego i profesjonalnego partnera. System przygotowany dla nas przez specjalistów FUTURE-SOFT SP. Z O.O. charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i stabilnością. Został on stworzony pod nasze wytyczne i został dostosowany do naszych potrzeb, opartych na planach sprzedaży i rozwoju firmy. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, został wyposażony w różne zaawansowane funkcjonalności i dopasowany do wewnętrznych systemów magazynowo-księgowych. Obsługa sklepu od strony administracyjnej jest prosta i intuicyjna.

Na wybór firmy FUTURE-SOFT SP. Z O.O. miały wpływ jej doświadczenie w dziedzinie projektowania rozwiązań informatycznych, profesjonalizm, indywidualne podejście a także wysoka estetyka tworzonych aplikacji, które zostały przez nas zaobserwowane w wielu innych wdrożeniach jakie firma FUTURE-SOFT SP. Z O.O. wykonała. Niniejszym udzielamy referencji dla FUTURE-SOFT SP. Z O.O. jako solidnego partnera godnego zaufania!

Firma FUTURE-SOFT SP. Z O.O. wykonała realizację stworzenia aplikacji integrującej platformę Magento z naszym modułem usług kurierskich Globkurier.pl, automatyzującym proces nadawania przesyłek i śledzenia ich statusu. Cała współpraca przebiegła pomyślnie, a prace zostały dokonane terminowo w sposób rzetelny i staranny. Na szczególne uznanie zasługuje prawny proces komunikacji, kompetencje zawodowe oraz wysoka kultura osobista personelu technicznego. Należy również podkreślić fakt, że mimo zakończonej współpracy, nadal są skłonni do pomocy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą FUTURE-SOFT SP. Z O.O. Jednocześnie chcemy zarekomendować FUTURE-SOFT SP. Z O.O. jako solidną i rzetelną firmę.
SZYBKI KONTAKT
tel.: 606 405 680
email: bok@future-soft.pl
magento moduły System efaktura Integracja ecommerce System agencji nieruchomości